zdrowycavalier@gmail.com

Chcę mieć Cavaliera!

Created with Sketch.

Jak wybrać hodowlę? Czy Cavalier jest dla mnie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym dziale. Przeczytaj uważnie nasze artykuły i zastanów się kilkanaście razy zanim zdecydujesz się na rasę cavalier king charles spaniel. 

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie cavalier king charles spaniela zapoznaj się z naszym tekstem. Poruszamy w nim wszelkie palące kwestie, które zostały wskazane przez osoby, które cavaliery już mają. Warto wiedzieć i przemyśleć czy jesteście gotowi na to „wyzwanie” 🙂

Życie z Cavalierem jest najwspanialszą przygodą pełną wspaniałych chwil, ale trzeba mieć świadomość, że czasami pełne jest również wyrzeczeń, stresu i łez. Czy jesteś gotowy na współdzielenie życia z Cavalierem? Zajrzyj do działu „Życie z Cavalierem” i przekonaj się 🙂 

Szukanie szczenięcia w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Ten tekst nie jest krótki, prosty i przyjemny, ale postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości mogące powstać przy poszukiwaniach cavaliera. Czym jest rodowód? Czemu należy zwracać tak dużą uwagę na pochodzenie szczeniaka? Przeczytajcie!

Tekst o hodowlach wywołał niemałą burzę na forach. Pojawiły się polemiki ze strony wielbicieli pseudohodowców. Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się argumenty. 

Gdy odbierasz swoje pierwsze, wyczekane szczenię masz prawo nie wiedzieć jak wyglądają dokumenty, nie orientować się do końca co z czym i dlaczego. Dlatego gdy przygotowujesz się na odbiór szczeniaczka przeczytaj ten tekst. Postaramy się wszystko prosto i krótko wyjaśnić. 

Przekonaj się! Zrób nasz quiz! Uwaga! Quiz należy potraktować z lekkim przymrużeniem oka, bardziej jako zabawę, która ma delikatnie wskazać pewne niuanse niż podstawę decyzji o posiadaniu Cavaliera. 

 

Badania, których należy wymagać

Podstawy – co, gdzie dlaczego. Wiadomości ogólne.

Wszystko co musisz wiedzieć o MVD. Podstawy i informacje rozszerzone.

Choroby i badania oczu. Co musisz wiedzieć, czego wymagać.

Choroby, na które dostępne są badania genetyczne. 

Informacje dotyczące badań i choroby.

Wypadnie rzepki kolanowej – informacje.

Ucz się od nas! Korzystaj z informacji!

Jeżeli, po przeczytaniu naszych materiałów nadal masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Nie ma głupich pytań! 

Kiedy jesteśmy dostępni?

Staramy się odpowiadać na Wasze pytania na bieżąco - zdarza się jednak, że na odpowiedź musicie poczekać kilka dni - my również pracujemy, wyjeżdżamy, a cała nasza działalność jest pro bono. Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu tygodnia, prosimy, przypomnij nam się.

Kontakt

zdrowycavalier@gmail.com https://www.facebook.com/zdrowycavalier/ https://www.instagram.com/zdrowy_cavalier/