zdrowycavalier@gmail.com

Kącik behawioralny

Created with Sketch.

Behawioryzm

Zrozumienie naszego Cavaliera i jego potrzeb to podstawa udanej relacji. Wszyscy chcemy mieć bezproblemowe i szczęśliwe psy, ale czy robimy coś aby to osiągnąć? Czy mamy wiedzę jak pracować z psem? Czy wystarcza nam cierpliwości na treningi/naukę? Dział ten będzie prowadziła dla Was Anna Przybylska – behawiorysta, trener psów. Czerpcie jak wiele się da i postarajcie się zrozumieć Wasze Cavaliery!

Anna Przybylska

Jestem Dyplomowanym Behawiorystą zwierzęcym COAPE, Członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, jak również Instruktorem Szkolenia Psów. Moja wiedza teoretyczna wynika z wielu zakończonych szkoleń i kursów, dzięki którym mogę praktykować zarówno jako behawiorysta, jak i trener – zarówno poprzez codzienną pracę z psami w hotelu bezkojcowym, jak również podczas indywidualnych konsultacji behawioralnych czy trenerskich. 

Z Cavalierami mam kontakt od dawna. Prowadzę, wraz z Joanną Lach, Fundację Cavisiowy Zakątek oraz domowy hotel dla psów. W mojej działalności prywatnej wielu moich klientów to właśnie Cavaliery. 

“Możesz osiągnąć tak wiele ze swoim psem - wystarczy chcieć”

Wszystko co musicie wiedzieć o behawioryźmie

Czy to możliwe, aby wśród psów i ich opiekunów występował „rasizm”? 

Słów kilka o kastracji i jej rzekomo zbawiennym wpływie na behawior.